Nuomos taisyklės

Reikalingi dokumentai

Prieš nuomojantis automobilį, klientas privalo pateikti galiojančius dokumentus, asmens tapatybės kortelę arba pasą, bei vairuotojo pažymėjimą leidžiantį vairuoti B kategorijos automobilį.

Nuomininko atsakomybė

Išsinuomojęs automobilį, klientas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Nuomininkas, perdavęs išsinuomotą automobilį kitam asmeniui, atsako už visus galimus padarinius. Pažeidus kelių eismo taisykles, nuomininkas privalo sumokėti baudą. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus taikomas administravimo mokestis 15 Eurų. Automobilio vagystės atveju nuomininkui nesugebėjus gražint automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, klientas privalo atlyginti visą patirtą žalą. Kasko draudimo išskaita apgadinimo ar eismo įvykio atveju dėl kliento kaltės yra 300 Eurų. Įvykus eismo įvykiui ar sugedus automobiliui ir nebegalint toliau jo eksploatuoti, Auto2rent nuomininkui esant galimybei suteikia kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Draudimai

Visi automobiliai yra drausti civilinės atsakobybės ir Kasko draudimais. Draudimai galioja Lietuvoje, bei visoje Europos sąjungoje. Nuomotu automobiliu draudžiama išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos, prieš tai nepranešus Nuomotojui. Apie planuojamą išvykimą į užsienį būtina pranešti prieš pasirašant sutartį, kadangi taikomos kitokios užstato ir atsiskaitymo už paslaugas sąlygos. Išvykti galima tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos ribų be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 € bauda.

Kilometražo apribojimai

Lengviesiems automobiliams taikomas 250km, mikroautobusams 400km dienos limitas. Viršijus limitą skaičiuojamas papildomas mokestis- 0,05Eur už kilometrą. (Papildomas 1000km = 50Eur.)

Nuolaidos

Lojaliems klientams taikomos nuolaidos. Daugiau apie teikiamas nuolaidas galite sužinoti paspaudę čia.

Pristatymas ir Grąžinimas

Automobilius Kauno mieste ir Kauno oro uoste pristatome nemokamai. Vilniaus oro uoste atsiėmimo ir gražinimo kaina 20 Eurų. Į kitus miestus pristatymas ir atsiėmimas mokamas sutarta kaina.

Jei klientas grąžina automobilį, kuriam reikia cheminio valymo, automobilis prirūkytas, užterštas gyvūnų plaukais ar kitomis medžiagomis, klientas padengia šios paslaugos išlaidas. Priklausomai nuo automobilio išlaidų dydis: lengvasis automobilis 50Eurų, mikroautobusas 70Eurų. Vėluojant grąžinti automobilį daugiau nei 3 valandas, papildomas laikas skaičiuojama kaip para.

Sugedus automobiliui arba jį apgadinus

Įvykus eismo įvykiui ar sugedus automobiliui ir nebegalint toliau jo eksploatuoti, Auto2rent nuomininkui esant galimybei suteikia kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Papildoma įranga bei automobilių rezervacija

NEMOKAMAI siūlome automobilines kėdutes vaikams.

AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS

Automobilį rezervuot galite telefonu +370 648 44464

Elektroniniu paštu info@auto2rent.lt

Facebook paskyroje: auto2rent

Užpildžius rezervacijos formą svetainėje. Rezervacijos patvirtinimą išsiūsime Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieksime telefonu

Close Menu